Regionale projectcoördinatie en vertrouwenspersonen

Voor een adviesvraag kun je het beste rechtstreeks contact opnemen met onze regionale projectcoördinatoren.

Per regio is er een vertrouwenspersoon waarmee je contact kunt opnemen voor vragen met betrekking tot sociale veiligheid en integriteit. 

Groningen, Friesland, Drenthe, Noordoostpolder
Projectcoördinatie Co Stehouwer; cstehouwer@sesamadviseur.nl 06-53 16 32 24
Vertrouwenspersoon Co Stehouwer; cstehouwer@sesamadviseur.nl


Overijssel, Gelderland boven de Waal
Projectcoördinatie Rob van Schaik; rvanschaik@sesamadviseur.nl 06-40 12 33 01
Vertrouwenspersoon Peter Dek; pdek@sesamadviseur.nl

Noord Brabant, Limburg, Zeeland, Gelderland beneden de Waal
Projectcoördinatie Marjo Blom; mblom@sesamadviseur.nl  06-27 37 97 95
Vertrouwenspersoon Hermine Groenendaal; hgroenendaal@sesamadviseur.nl

Utrecht, Flevoland, Rivierenland gebied ten westen van het Amsterdam Rijn kanaal
Projectcoördinatie Ed Wetzel; ewetzel@sesamadviseur.nl 06-40 57 64 32
Vertrouwenspersoon Ria Koppejan; rkoppejan@sesamadviseur.nl

Noord Holland
Projectcoördinatie Martien Giele; mgiele@sesamadviseur.nl 06-53 40 13 98
Vertrouwenspersoon Ingrid Bartelsman; ibartelsman@sesamadviseur.nl

Zuid Holland
Projectcoördinatie Marjan Groen; zuidwest@sesamadviseur.nl 06-36 39 65 23
Marjan Groen is met vakantie van 25 juni - 11 juli. In die periode kunt u contact opnemen met het landelijk bureau van SESAM Monique Schoonen via 055-360 2916 of 06-18 33 57 02
Vertrouwenspersoon Els Driessen; edriessen@sesamadviseur.nl

Je kunt hier online ook een adviesvraag indienen. 
Contact met een vertrouwenspersoon kan ook via vertrouwenspersoon@sesamadviseur.nl


Nieuwsflits
SESAM geeft enkele malen per jaar een digitale Nieuwsflits uit, met informatie over maatschappelijke ontwikkelingen, vrijwilligerswerk en advisering door SESAM. Wil je die Nieuwsbrief ook ontvangen? Meld je hieronder dan aan
Aanmelden Nieuwsflits

Informatiefolder
Wil je onze algemene informatiefolder ontvangen? Die kun je hier downloaden . Je kunt hem ook bestellen via info@sesamacademie.nl .
Informatiefolder sociale veiligheid
Informatiefolder vertrouwenspersoon


  • Co Stehouwer, projectco÷rdinator regio Noord

  • Bertus Terpstra, projectco÷rdinator regio Zuidoost

  • Rob van Schaik, projectco÷rdinator regio Oost

  • Marjan Groen, projectco÷rdinator regio Zuidwest